Ładuję stronę..

Spotkanie Olsztyńskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych

 

Dnia 21.04.2018 r.  niezwykła sceneria Zamku w Rynie stała się tłem dla naszej testowej naczepy kurtynowej podczas Spotkania Olsztyńskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych.  Dziękujemy Państwu serdecznie za uczestnictwo oraz liczne odwiedziny - do zobaczenia następnym razem!

MT TSL 2018 Nadarzyn

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do odwiedzin naszego stanowiska 21-23 marca na najbliższych Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018 w warszawskim Nadarzynie ! Specjalnie dla Państwa zaprezentujemy nasze dwie naczepy – w tym jedną absolutną nowość na rynek europejski. Zapraszamy na stoiska E307, E304!

Noworoczna Konferencja Przewoźników Podlasia

Zapraszamy Państwa na Noworocznę Konferencję Przewoźników Podlasia w Białowieży, która odbędzie się w dniach 9 lutego – 10 lutego 2018 r.  w hotelu „ Białowieski " ! W programie wiele atrakcji, natomiast my specjalnie dla Państwa wystawiamy naszą naczepę testową. Zapraszamy do odwiedzin!

Uruchomienie platformy Facebook

Uruchomiliśmy nasz serwis facebook! Zapraszamy państwa serdecznie do obserwowania profilu Cimc Vehicles Europe, gdzie będziemy udostępniać informacje o nowościach w ofercie i branży oraz o rozwoju naszych struktur na rynku polskim. Nie zabraknie także informacji o tym, na jakich targach transportowych możemy się spotkać. Zapraszamy! Facebook